Визначити роботу електричного поля по переміщенню заряду 1,4 мкКл між точками поля з напругою 300В


Ответы на вопрос

Отвечает Нургалиева Лиана.

Дано:

q=1,4*10^-6 Кл

U=300 В

Найти:

A-?

A=q*U=1,4*10^-6*300=4,2*10^{-4} Дж