визначте силу струму в електричній лампочці якщо через її нитку розраження за 10хв проходить

електричний заряд 300Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Ярослава.

I = q/t

Переведем время в систему си:

t = 10*60 = 600 c

I = 300/600 = 0.5 A