ПРОШУ, ОЧЕНЬ СРОЧНО Визначити силу струму у провіднику довжиною 50 см, якщо напруга на його

кінцях 2,2 В. Питомий опір провідника дорівнює 0,42 Ом•мм^2, а площа поперечного перерізу 0,05 мм^2

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

i = U/R;

R = pL/S = 0,42*0,5/0,05 = 4,2 Oм

i = 2,2/4,2 = 0,524 A.