При напрузі на ділянці кола у 120 В через неї пройшов заряд у 20 Кл. Яку роботу виконує струм у

провіднику​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабишов Эмин.
Работа эл. тока A=U*q=120*20=2400 Дж