На яку висоту піднявся космічний апарат, якщо сила земного тяжіння зменшилася на 3%​


Ответы на вопрос

Отвечает Латфуллина Мадина.

F=G*m*M/R²

0.93*F=G*m*M/(R+h)²

R=6400 км   радиус Земли

√0,97=R/(R+h)

h=R*(1/√0.97-1)=6400*(1/√0.97 - 1)≈98 км

==================================