заряд 2 кл поміщений у точку електричного поля , напруженість у якій дорівнює 20н/Кл . Обчисліть

силу , що діє на заряд від поля

Ответы на вопрос

Отвечает Хабипов Ислам.

q=2 Кл    E=20 Н/Кл    F=?

===

F=q*E=2*20=40 H

======================