Алюмінієве тіло масою 2,7 кг занурили у воду .Чому дорівнює вага цього тіла у воді ?


Ответы на вопрос

Отвечает Сердобенцева Лада.

V=m/p=2,7/2700=0,001 м3  P=m*g-pж*V*g=2,7*10-1000*0,001*10=17 H