Сила струму в резисторі R2рівна 1.5А. Яка сила струму в кожному з резисторіві у всій ділянці кола

якщоамперметр паказує 2А

Ответы на вопрос

Отвечает Русанов Влад.

I=I1+I2+...

I1= I-I2= 2-1.5 = 0,5A

I1 - сила тока в первом резисторе

(Если резистора 2)