Визначте імпульс фотона якщо частота випромінювання становить 3,2 * 10^15 Гц


Ответы на вопрос

Отвечает Курченко Алена.

Відповідь:

p = hu/c = 6.626*10^-34 * 3.2*10^15 / 3*10^8 = 7.06*10^-11 Дж.

Пояснення: