Визначте силу струму в електродрилі, якщо опір обмоток електродвигуна 88Ом, а напруга в колі 220В


Ответы на вопрос

Отвечает Коцюбра Андрей.

Ответ:

Объяснение:

I=U/R=220/88= 2.5 Ампера