Ділянка кола складається з двох резисторів опорами 100 і 300 Ом, які з'єднані послідовно. Визначте

напругу на ділянці кола, якщо сила струму в першому резисторів дорівнює 24 мА.

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкбаева Аружан.

Ответ:

9,6 В

Объяснение:

Дано

R1=300 Ом  

R2=100 Ом

I=24 мА =0.024 A

U=?

Резисторы соединены последовательно, то ток одинаков в каждом резисторе.  

Общее сопротивление цепи

R=R1+R2=100+300=400 Ом

Найдем напряжение  

U=I*R=0.024*400= 9.6 B