криголам масою 4000 тонн рухається рівномірно зі швидкістю 5 м/с наштовхнувшись на крижину він

рухає її попереду себе зі швидкістю 3 м/с знайти масу крижини

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Відповідь:

m1 = 4*10^6 кг

v1 = 5м/с

v2 = 3м/с

m2 = ?

____________

p1 = p2

p1 = m1*v1

p2 = m2*v2

m1*v1 = m2*v2

m2 = m1*v1/v2

m2 = 4*10^6*5/3 = 6.6 * 10^6 кг.

Пояснення: