Визначте силу взаємодії двох протонів на відстані 1,6х10-14м


Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алёна.

Ответ:

Объяснение:

F=k*q^2/R^2=9*10^9*(1,6*10^-19)^2/(1,6*10^-14)^2=0,9 H