Швидкість польоту футбольного м'яча , маса якого 800 г , після удару футболіста дорівнке 30 м / с .

Яку кінетичну енергію має м'яч за цієї швидкості ? Якою буде кінетична енергія баскетбольного м'яча масою 1,2 кг , якшо йому надати такої ж швидкості ? Допоможіть розвязати задачу з фізики.

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжеханов Нурик.

Ответ:

Дано:

m1=800г=0.8кг

v=30м/с

m2=1.2кг

Знайти:

Eк1-?

Eк2-?

Объяснение:

Розв*язання

Eк=mv^2/2

Ek1=0.8*30^2/2=0.8*900/2=360(Дж)

Ek2=1.2*30^2/2=1.2*900/2=540(Дж)