Кульку кинули вертикально вниз з висоти 5 м зі швидкістю 4 м/с . Визначте швидкість кульки в момент

падіння на землю.

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

По закону сохранения энергии m*g*h+m*V0^2/2=m*V^2/2   V=sqrt(V0^2+2*g*h)=sqrt(4^2+2*10*5)=10,8 м/с