Обчисліть кінетичну енергію тіла масою 5кг, що здатне рухатися зі швидкістю 72км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Евгений.

Відповідь: 1000 Дж

Пояснення: Ek=mV2/2

Eк = 5*400м/с / 2 = 1000 Дж