- кількість теплоти, що виділяється за 20 c на ділянці кола опором 2 Ом за умови сили струму

5А.срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Q=UtI

U=IR=5×2=10В

Q=10×20×5=1000Дж