Визначте ( у метрах ) видовження пружини жорсткістю 60 Н/м, яка надає вантажу масою 1,5 кг

прискореня 2 м/с^2, напрямленого вгору. Вважайте, що g=10 м/с^2. Потрібне рішення з формулами та докладним планом дій.

Ответы на вопрос

Отвечает Кринжуменко Мария.

Ответ:

0,3 м

Объяснение:

Сила упругости k*x равна весу груза m*(a+g)   k*x=m*(a+g)   x=m*(a+g)/k=1,5*(2=10)/60=0,3 м