Термістор, опір якого при кімнатній температурі дорівнює 20кОм, увімкнули послідовно з резистором

опором 5кОм і на цю ділянку кола подали деяку напругу. Внаслідок нагрівання термістора, сила струму, що протікає через нього , зросла у 3 рази. У скільки разів зменшився опір термістора, якщо напруга на ділянці кола весь час підтримувалась незмінною?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеткова Анна.

Ответ:

R1= 3.3 кОм

Объяснение:

при комнатной температуре

R2=R+Rк =5+20=25 кОм

I2

нагретый

R1=R+Ro = (5+R1) кОм

I1=I2*3

По закону ома для участка цепи  

U=I1*R1  

U=I2*R2

I1*R1 = I2*R2

Найдем сопротивление неосвещенного фоторезистора.

I2*25 = I2*3*(5+R1)

25 =3*(5+R1)

R1=(25-15)/3 = 3.3 кОм