Яка Потужність двигуна,якщо при силы тяги 20kH,Автомобіль рухається зі швидкістю 20 м\с


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

Объяснение:

F=20kH =20000 H

V= 20 м\с

N=?

N=F*V=20000*20=400 килоВатт