Електрична плитка розрахована на напругу 220В споживаэ потужнысть 600 вт. Яку потужність матиме

плитка якщо її увімкнути в мережу з напругою 127 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.

Ответ:

Объяснение:

R= (U1)^2 /P = 220^2 /600 =80.67 Ом

P2=(U2)^2 /R=127^2 / (80.67) =199.9 Ом==200 Ом