Визначити напруженість електричного поля в точці, в якій на електрон діє сила з боку поля 8*10H.

Заряд електрона 1,6*10 Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Никита.

Ответ:

E = 5000 Н/Кл = 5 кН/Кл

Объяснение:

напряженность электрического поля

E = F/q = 8*10^{-16} H / 1,6*10 ^{-19} Кл = 5000 Н/Кл = 5 кН/Кл