Два провідники з' єднанні послідовно. Опір першого дорівнює R , а другого - 3R . Через провідники

тече струм 2 А. Загальна напруга на кінцях обох провідників - 16 В. Знайдіть опір першого провідника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукоянова Яна.

Ответ:

R=2ом

Объяснение:

I=U/R,  R=4R ⇒2a=16в/8ом  R=8/4=2ом