Мідний провідник завис у магнітному полі з індукцією 48мТл. Сила струму в провіднику становить 23А.

Кут між напрямом струму і вектором магнітної індукції 60 градусів. Знайти довжину провідника, якщо його об'єм 200мм кубічних

Ответы на вопрос

Отвечает Привалова Анна.

На проводник действует Fa и Fтяж, если он завис, значит они равны по величине:

I*B*L*sin60=ρ*V*g      ρ - плотность меди=8,9 г/см³

L=ρVg/I*B*sin60

L=8,9г/см³*0,2 см³*10Н/кг/(23А*0,048 Тл*√3/2)= граммы в кг и на 10=

1,78 г*10 Н/кг/0,955=0,0178/0,955=17,8/955 м=1780/955 см≈1,86 см= 18,6 мм  -  это ответ.