50 БАЛІВ Тролейбус проїхав 8 км прямою дорогою, яка плавно переходить у кільцеву. По кільцевій

дорозі він проїхав 9,42 км що становить півкільця. Знайти радіус кільцевої дороги ,переміщення і пройдений шлях

Ответы на вопрос

Отвечает Клыжко Николай.

Відповідь:

довжина кільцевоъ дороги=9,42*2=18,84км

Радіус кільцевої дороги=18,84/2*3,14=3км

пройдений шлях=8+9,42=17,42км

переміщення =8км+3км=11км

Пояснення: