ЕРС гальванічного елемента 4,5 В, внутрішній опір 0,5 Ом, Визначити опір реостата та напругу

наньому, якщо після під'єднання його до елемента, сила струму в колі становить 1 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Вайгель Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

I = ЭДС / (R+r)

R+r = ЭДС/I

R = ЭДС/I -r

R = 4,5 / 1 - 0,5 = 4 Ом

U = I·R = 1·4 = 4 В