Провідник довжиною 10 см, опір якого 0,2 Ом, під'єднано до джерела струму з напругою 0,6 В і

поміщено в однорідне магнітне поле з індукцією 0,5 Тл. Визначити напрямок і значення сили Ампера, що діє на провідник

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Денис.

Ответ:Fa=BIL*cos90градусів

I=U/R

I=0,2 ОМ/0,6В=0,3A

Fa=0,5*0,3А*0,1м*1=0.015H

L=10см=0,1м

відповідь Fa=0,015H

Объяснение: