сила струму в провіднику завдовжки 60 см дорівнює 1,2 А. визначте найбільше та найменше значення

сили струму Ампера, яка діє на провідник, за умов різних його положень в однорідному магнітному полі індукцією 15 мТл​

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Инна.

Ответ:

Fмакс = 1,08 Н;  Fмин = 0 Н

Объяснение:

F=B·i·L·sin  α

1] если α=90  

Fмакс = B·i·L=1,5·1,2·0,6=1,08 Н

2] если α=0  

Fмин = 1,5·1,2·0,6·0=0 Н