якої сили струм існує в провіднику що перебуває в магнітному полі з індукцією 2тл якщо довжинайого

активної частини 20см і він виштовхується полем із силою 4Н ? кут між напрямком струму й напрямком вектора магнітної індукції становить 30°

Ответы на вопрос

Отвечает Ихсанов Нурлыхан.

Ответ:20

Объяснение:

Дано:

F-4H

B-2Тл

∆l-20см

a(альфа)-30°

Решение

F=Bl∆lsin(a)

I=F/B∆lsin(a)=4/2•0.2•0.5=20A