З якою силою виштовхується прямолінийний провідник з однорідного магнітного поля, якщо магнітна

індукція поля дорівнює 1,2 мТл, довжина активної частини провідника 10 см, сила струму в провіднику 4,5 А, а кут між напрямком ліній магнітної індукції і напрямком струму в провіднику становить 30?

Ответы на вопрос

Отвечает Чепой Андрея.

Ответ:

F=IBlsin \alpha  , sin 30° =  \frac{1}{2}  

F=4,5*1,2*10 ^{-3} *0,1* \frac{1}{2} =2,7*10 ^{-4}  H

В = 1,2 мТл = 1,2*10 ^{-3}  Тл

l=10 см = 0,1 м

I=4,5 A

\alpha =30°

F - ?