Яку глибину має озеро ,якщо світло падаючи перпендикулярно досягає його дна за 10нс.Абсолютний

показник заломлення води 1,33

Ответы на вопрос

Отвечает Гатиатуллина Рината.

Ответ:

Объяснение:

Дано

t = 10 нс = 10*10⁻⁹ с

n = 1.33

h-?

_________________

абсолютний показник заломлення показує у скільки разів швидкість світла у середовищі менша за швидкість сівтла у вакуумі.

Швидкість світла у воді

υ = с/n

υ = 3*10⁸/1.33 = 2.26 * 10⁸ м/с

h = υ*t

h =  2.26 * 10⁸ * 10*10⁻⁹ = 2.26 м