Яка кількість речовин міститься в газі якщо при температурі 240К і під тиском 200кПа його об'єм

рівний 20л ?

Ответы на вопрос

Отвечает Марычева Владислава.

R = 8,31 Дж / моль * К

T = 240 К

V = 20 л = 20 * 10 ⁻³ м³

p = 200 кПа = 2 * 10 ⁵ Па

уравнение состояния идеального  газа

p * V = (m / M) * R  *T

найдем количество вещества

n = m / M =  p * V / R  *T = (2 * 10 ⁵ Па * 20 * 10 ⁻³ м³ )/(8,31 * 240 К) = 2 моль

ответ: 2 моль