Знайти площю шахівниць ,якщо розміри кожної її клітинки становлять 10 на 10


Ответы на вопрос

Отвечает Батин Вася.

Відповідь:

площа шахівниці-640

Пояснення:

якщо в шахівниці 64 клітинка то якщо площа одної клітинки:

  1. 10*10=10^2

10*64=640