шкідливим для здоровя людини є інфразвук з частотою 8Гц визначні довжину цих інфразвукових хвиль у

повітрі якшо швидкість звуку у повітрі дорівнює 340м/с поможіть срочнооо треба ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Анастасия.

Ответ:

lambda=v/f= 340/8=42.5 м