Дві кульки розташовані на відстані 16 см одна від одної визначте силу взаємодії кульок якщо відомо

що на кожній із них є 2•10^10 найближчих електронів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Саввинова Туйаара.

Ответ:

Объяснение:

1)

Находим заряды шариков:

q₁ = q₂ = q = n·e = 2·10¹⁰· 1,6·10⁻¹⁹ = 3,2·10⁻⁹ Кл

2)

По закону Кулона:

F = k·q² / r² = k·(q/r)² ;

F = 9·10⁹· (3,2·10⁻⁹/0,16)² = 3,6 мкН