Тіло масою 0,9 кг підвішене до пружини, що подовжилася на 3 см. Визначте жорсткість

пружиниИммерсивное средство чтения Серед наведених правильної відповіді немає 145 Н/м 102 Н/м 294 Н/м 29,4 Н/м

Ответы на вопрос

Отвечает Храбров Даниил.

Ответ:

294 Н/м

Объяснение:

m=0.9 кг    g=9.81 Н/кг   x=0.03 м   k=?

===

F=mg=k*x

k=m*g/x=0.9*9.81/0.03=294 Н/м

======================