Яка сила тяжіння діє на мідний брусок розмірами 4×5×2 см, якщо густина заліза 8,9 г/см³?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пралиев Нұрсұлтан.

Ответ:

3.56 H

Объяснение:

a=4см=0,04м

b=5см=0,05м

c=2 см = 0,02м

p= 8,9 г/см³ =8900 кг/см^3

​F=?

V=a*b*c = 0.04*0.05*0.02 = 4*10^-5  м^3

F=V*p*g=4*10^-5 * 8900 * 10= 3.56 H