СРОЧНОзнайти силу тяжіння,що діє на залізну кульку радіусом 2 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Слава.

Ответ:2,6H

Объяснение:

ρзаліза=7800кг/м3

Fтяж=mg

m=ρV

V=4/3πR3

Fтяж= ρ*4/3πR3*g=7800кг/м3*4/3*3.14*(0,02м)3*10м/с2=2,6H