Знайдіть показник заломлення середовища, якщо світло в ньому поширюється зі швидкістю 240 000 000

м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Britsko Ksusha.

Ответ:

Объяснение:

v = 240 000 000 м/с = 2,4·10⁸ м/с

c = 3·10⁸ м/с

__________________

n - ?

n = c / v = 3·10⁸ / (2,4·10⁸) = 1,25