через провідник за 5 хв пройшов заряд 60 Кл визначте опір провідника,якщо напруга на його кінцях

30В​

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Дина.

Ответ:

150 Ом

Объяснение:

t=5 мин = 300 с

q=60 Кл

U = 30В​

I=q/t

R=U/I = U / (q/t) = U*t / q = 30*300 / 60 = 150 Ом