Який тиск на землю створює кінь масою 500 кг, якщо площа опори його одного копита дорівнює 0,01 м2?


Ответы на вопрос

Отвечает Березуцких Александр.

p=F/S=mg/S

p=500*10/4*0,01=125 000 (Па)