визначте модуль прискорення руху поïзда, якщо під час гальмування вiн протягом 50с зменьшуе

швидкiсть руху вiд 70 до 16км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Саша.

Ответ:

Объяснение:

V1=70 км/ч= 19.44 м/с

V2 = 16 км/ч = 4.44 м/с

a=(V2-V1) / t = (4,44-19,44) / 50 = - 0,3 м/с^2