6. Тіло опромінюють а-променями. Знайдіть еквівалентну дозу йонізуючого Випромінювання, якщо

поглинута доза становить 2 Гр. Коефіцієнт якості -Випромінювання дорівнює 20.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исоян Давид.

Ответ:2*20=40

Объяснение: H=D*W(R) H эквивалентная доза умноженная на коеф. качества излуч для альфа =20 2*20=40 Зиверт.