Срочнооооооооооооо Визначте напругу на кінцях сталевого провідника довжиноюю 140 см і площею

поперечного перерізу 0,2 мм(квадратних), у якому сила струму 250мА.

Ответы на вопрос

Отвечает Костюнин Дмитрий.

R = U/I

R = p * L / S

U = IR

U = I * p * L / S

U = 250 * 10^-3 А * 0,15 0м*мм^2/м * 140*10^-2 м/0,2 мм^2

U = 0,2625 В