Чому дорівнює висота будівлі якщо а першому поверсі 760 мм рт ст а на останньому 758мм тр ст


Ответы на вопрос

Отвечает Олейник Даниил.

h = (760-758)×12 = 2×12 = 24м

Ответ : 24м