На скільки скоротить довжина пружини, якщо її стискать із силою 30 Н,жорстокість пружини 500? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Валерия.

Ответ:

6 см

Объяснение:

F=30 H    k=500 Н/м   x=?

===

F=k*x

x=F/k=30/500=0.06 м

==============