Яка кількість речовини знаходиться у 0,1кг міді


Ответы на вопрос

Отвечает Бузыкин Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 0,1 кг

M = 64·10⁻³ кг/моль

________________

ν - ?

Количество вещества:

ν = m / M

ν = 0,1 / (64·10⁻³) ≈ 1,6 моль