ДАЮ 55 БАЛОВ ЗА РЕШЕНИЕ !!!!! з якою дією взаємодіють два точкові заряди по 2 нКл , розташовані

на відстані 2 см. один від одного ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колотаев Андрей.

Ответ:дано: q1=2нКл=2*10^-9Кл

q2=2нКл=2*10^-9Кл

r=2см=0,02м

F=?

ФОРМУЛА: F=k*q1*q2/r^2;

Решение: F=9*10^9*2*10^-9*2*10^-9/0,0004=36*10^-9/4*10^-4=9*10^-5Н=0,9мкН

Объяснени