провідники оправи 2, 4і 6Ом зеднані послідевно і увiмкнені мережу з напругою 36В. Яка сила струму

провідниках?

Ответы на вопрос

Отвечает Талавера Даша.

Ответ:

Объяснение:

R=R1+R2+R3 = 2+4+6=12 Ом

I=U/R=36/12 = 3 A