Якою є сила струму в резисторі якщо в другій лампі вона дорівнює 4А?


Ответы на вопрос

Отвечает Белоногова Мария.

Дано:

R1=6 Oм

R2=4 Oм

I2 = 2 A

Решение:

из закона Ома: I1/I2=R1/R2

I1=I2*R2/R1= 2*6/4= 3 A